Odszkodowania

Prowadzona przeze mnie Kancelaria oferuje kompleksową pomoc prawną w uzyskaniu osobom poszkodowanym odszkodowania z tytułu wypadków drogowych ( m. in. odszkodowanie z tytułu obrażeń ciała doznanych w wypadku drogowym, odszkodowania z tytułu szkody w pojeździe, odszkodowanie z tytułu śmierci osoby bliskiej w wypadku drogowym), błędów medycznych oraz wypadków przy pracy.

Zlecając mi prowadzenie sprawy mają państwo:

  • gwarancję dostępu do szczegółów sprawy oraz bezpośredni kontakt ze mną (adwokatem prowadzącym sprawę) na każdym etapie postępowania;
  • gwarancję, iż państwa sprawa będzie prowadzona przez moją osobę od początku do końca;
  • gwarancję, iż uzyskane odszkodowanie nie zostanie uszczuplone o jego „lwią część” jak ma to miejsce w przypadku wielu „firm odszkodowawczych”, gdzie prowizje sięgają nawet do 50% kwoty uzyskanego odszkodowania.

Jak ubiegać się o odszkodowanie?

Likwidacja szkód po kolizji lub wypadku komunikacyjnym.

Każdorazowo po wypadku lub kolizji należy poinformować zakład ubezpieczeń sprawcy. Sposób jest dowolny. Ubezpieczyciele umożliwiają kontakt telefoniczny, mailowy oraz przez dedykowane aplikacje.

czytaj dalej

Miałem wypadek komunikacyjny…

Liczba wypadków i kolizji na polskich drogach utrzymuje się na wysokim poziomie od kilku lat. Statystyki niestety nie są zadowalające. Najczęściej do wypadków komunikacyjnych dochodzi na prostych odcinkach jezdni, w obszarach zabudowanych, z powodu niedostosowania prędkości do warunków ruchu lub nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu. Winnym zdarzenia, aż w 86%, jest kierujący pojazdem.

czytaj dalej

KONTAKT

Kancelaria Adwokacka

Adwokat Rafał Dąbrowski

ul. Bohaterów Getta 2, lok. 5

08-110 Siedlce

Tel. 515 248 680

kancelaria@adwokatdabrowski-siedlce.pl